Нам приємно відзначити, що Офтальмологічний центр «Іріс» в місті Полтава отримав нагороду від компанії «Знак Якості» - звання «ЛІДЕР РОКУ 2021» від компанії«Знак Якості» в категорії – Офтальмологія!
Офтальмологічний центр «Іріс» має велику практику успішних операцій стосовно відновлення та покращення зору. Надає послуги діагностики та лікування офтальмологічних захворювань пацієнтам будь-якого віку.
Це спеціалізований центр з третім рівнем надання медичної допомоги, який присвоюється медичним організаціям, що здійснюють надання високоспеціалізованої медичної допомоги. У клініці встановлено сучасне комп'ютерне, ультразвукове та лазерне обладнання таких світових фірм, як Baush & Lomb (США), Quantel Medical (Франція), Karl Kaps (Германія), Canon (Японія), Optopol (Польша). З його допомогою лікарі швидко і точно виявляють проблему і допомагають пацієнтам повернути або поліпшити зір. Деякі діагностичні апарати є унікальними для України і дозволяють ставити діагноз з високим ступенем точності.
Напрямки діяльності «Іріс» :
- лазерна та комп’ютерна діагностика очей;
-лазерне лікування сітківки (також при цукровому діабеті);
-безболісне мікроінвазивне видалення катаракти з імплантацією штучного кришталика; -лазерне і хірургічне лікування глаукоми;
-консервативне лікування;
-терапевтичне лікування короткозорості ортокератологічними лінзами PARAGON (США).
Головний лікар Офтальмологічного Центру «Іріс»-Тетяна Дьяконова – офтальмохірург, лазерний хірург, офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії. Член асоціації офтальмохірургів України . Має авторські запатентовані технології хірургічного лікування катаракти і глаукоми.
Для огляду і лікування пацієнтів створені максимально комфортні умови, щоб перебування в клініці приносило тільки позитивні емоції.
Компанія Знак Якості нагородила Тетяну Вікторівну та колектив почесним Кубком та Дипломом «Знак Якості», а також вручили «Іріс» штамп «Гарантія Якості», як відзнаку за якість!
Вітаємо! Низький Вам уклін і велика подяка за унікальні руки, які справляються навіть з найскладнішою хворобою. Дякуємо за вашу працю, за ваш професіоналізм, за вашу самовідданість. Полтава, вулиця Миколи Дмітрієва 6-Д (колишня вул. Володарського), територія ЦРЛ. (066) 197 30 31