Офтальмологічний центр «Іріс» - це клініка сучасного формату, яка відповідає всім європейським стандартам, які висуваються до лікувальних закладів. Центр створений з урахуванням усіх традицій елітарної офтальмології та із застосуванням новітніх міжнародних методик лікування. Крім повного спектру медичних послуг, клієнти клініки також отримують найвищий рівень комфорту, повну конфіденційність і бездоганний сервіс.

Наявність досвідчених фахівців, першокласного обладнання та турбота про кожного пацієнта, завдяки цим трьом обов’язковим складовим, офтальмологічний центр «Іріс» надає можливість на успішне лікування.

На реєстратурі в головному холі медичний персонал клініки з’ясовує цілі пацієнта і визначає які діагностичні процедури йому необхідні, перш ніж пацієнт почне консультацію з лікарем. Спеціалізована структура кабінетів діагностики була розроблена і побудована, щоб реалізувати цю концепцію. Це вимагає нового підходу лікарів і персоналу клініки. Але також забезпечує скорочення часу від звернення пацієнта до постановки точного діагнозу і призначення своєчасного і правильного лікування. Офтальмологічний центр «Іріс» ставить собі за мету забезпечити атмосферу, яка, наскільки це можливо, комфортна для пацієнта, що знаходиться в діагностичних і операційних кабінетах. Відкритість, повна інформованість пацієнта про захворювання, варіанти його лікування і можливі ризики, цьому сприяють. Попередньо записатися на консультацію можна за тел.: 697170, 0(66)19 73031
Центр розташован за адресою: м. Полтава, вул. Миколи Дмитрієва, 6-д (колишня - вул.Володарського, територія Полтавської центральної районної лікарні).
Ліц. МОЗ на медичну практику No47 від 28 січня 2016 року.